Додому Новини єпархії Престольне свято Успенського собору міста Дніпро

Престольне свято Успенського собору міста Дніпро

28 серпня 2023 року, у свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Успенському соборі м. Дніпро.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, благочинний храмів лікарняних закладів протоієрей Георгій Захарченко, настоятель собору протоієрей Тимофій Кучук, духовенство Каменської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків собору.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту владика Іриней привітав вірян з престольнім святом.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив ордени УПЦ, грамоти Предстоятеля, а також благословенні грамоти – духовенству, трудівникам і благодійникам собору.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ