Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у день Успіння Божої Матері

Служіння архієпископа Андрія у день Успіння Божої Матері

28 серпня 2023 року, у двунадесяте свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі. На початку полієлея з вівтаря була винесена Плащаниця Божої Матері, яка перебуватиме посеред храму до третього дня свята. Під час вклоніння святині, Високопреосвященнійший владика помазав всіх присутніх у храмі освяченим єлеєм.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

На завершення Літургії був звершений Чин славління Божої Матері, після чого Владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом та закінченням Успенського посту, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ