Додому Новини єпархії Протоієрей Андрій Пінчук з волонтерами врятували від обстрілів понад 725 дітей

Протоієрей Андрій Пінчук з волонтерами врятували від обстрілів понад 725 дітей

Протоієрей Андрій Пінчук з волонтерами врятували від обстрілів понад 725 дітей

Клірик Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Пінчук, разом з командою однодумців вже врятували від обстрілів понад 725 дітей. Про черговий рейс, який відбувся 11 березня 2022 року розповів отець Андрій у себе на сторінці у фейсбук, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

“Дитячий будинок сімейного типу вивезли сьогодні з Харкова. Самі вони – з села під Харковом. З початку війни сиділи у погребі і переховувались. Серед дітей – хлопчик на візочку з ДЦП. Більше тижня ми на зв’язку. І це наша третя спроба їх забрати. Сьогодні нарешті хлопці-волонтери вивезли цю родину з села на околицю Харкова, де ми їх і забрали. Відважна жінка прихватили ще із собою 4 дитини з одного притулку. І загалом їх зараз – прийомні тато з мамою і 15 дітей”, – написав священнослужитель.

Він також розповів, що планували врятувати ще 50-60 дітей, “але не змогли доїхати до місця зустрічі, бо саме в тому районі почався бій з російськими загарбниками”.

У Харкові цього дня з під обстрілів вдалося вивезти ще 10 дітей з одного притулку: “Дітям від 5 місяців до 16 років. Тут ми їх прийняли без супроводжуючих. Ось вони всі – на другому відео”.

У селі Волоське Дніпровського району Дніпропетровської області, куди доставили дітей, благодійний фонд «Помагаєм», засновано протоієреєм Андрієм Пінчуком, за сприяння місцевої влади відкрив притулок для тимчасового перебування біженців від військових.

Керівником притулку, створеного у приміщенні місцевої школи, є отець Андрій. Тут біженцям пропонують перепочинок, домашню їжу, душ, можливість ночівлі, психологічну та медичну допомогу. Також нададуть допомогу у плануванні подальших дій та пересувань.

З Дніпра та околиць біженців можуть привезти, якщо вони звернуться на цілодобову гарячу лінію притулку 0800-300-229 (безплатно з телефонів будь-яких українських операторів). Також зазначається, що можна приїжджати без дзвінка. Адреса: село Волоське Дніпровського району, вул. Набережна, 42.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ