Додому Новини єпархії Річниця від дня смерті протоієрея Димитрія Наумова

Річниця від дня смерті протоієрея Димитрія Наумова

Річниця від дня смерті протоієрея Дмитрія Наумова

25 лютого 2023 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області.

28 лютого 2022 року на 50-му році життя несподівано відійшов до Господа клірик Дніпропетровської єпархії УПЦ, настоятель Свято-Успенського храму с. Вербки Павлоградського району протоієрей Димитрій Наумов. Служіння Святій Православній Церкви він присвятив 30 років свого життя.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, настоятель храму ієрей Володимир Смот, клірики храму та духовенство єпархії.

Під час богослужіння, були виголошені заупокійні молитви за пріснопам’ятного протоієрея Димитрія.
Після Літургії була звершена панахида за пріснопам’ятним протоієреєм Димитрієм.

Похований протоієрей Димитрій за вівтарною частиною Свято-Успенського храму с. Вербки.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ