Додому Новини єпархії Єпископ Андрій звершив Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

Єпископ Андрій звершив Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

25 лютого 2023 року в суботу сирну, в день пам’яті усіх преподобних отців у подвигу просіявших та день вшанування Іверської ікони Божої Матері вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері преосвященний владика очолив полієлей в тому ж соборі.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ