Додому Новини єпархії Різдвяне богослужіння у Тихвінському жіночому монастирі місто Дніпро

Різдвяне богослужіння у Тихвінському жіночому монастирі місто Дніпро

9 січня 2024 року, у день пам’яті святого апостола первомученика і архідиякона Стефана, митрополит Дніпропетровський і Павлоградсткй Іриней звершив Божественну літургію у Тихвінському жіночому монастирі міста Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук та духовенство обителі.

За богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Зосима (Сварчевська), сестри, парафіяни та паломники обителі.

Після читання святого Євангелія клірик обителі протоієрей Іоанн Ничипорук зачитав Різдвяне послання митрополита Іринея до всіх вірних чад Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви.

За Літургією помолились про мир на нашій землі, благословення Господнє українському народу, про позбавлення від ворога та за воїнів-захисників.

Після Божественної літургії була звершена панахида з нагоди 10-ї річниці з дня кончини інокині Валентини (Шипко), мами Андрія Федоровича Шипко.

Насамкінець митрополит Іриней благословив паству та привітав вірян зі святом.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ