22 листопада 2023 року, у день свята ікони Божої Матері «Скоропослушниця» та день пам’яті святителя Нектарія, митрополита Пентапольського, Егінського чудотворця вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний архіпастир очолив полієлей.
За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.
Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, подякував за спільну молитву, та преподав святительське благословіння.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-u-den-svyata-ikoni-bozhoyi-materi-skoroposlushnitsya-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-u-den-svyata-ikoni-bozhoyi-materi-skoroposlushnitsya-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-u-den-svyata-ikoni-bozhoyi-materi-skoroposlushnitsya-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_sluzhinnya-arhiyepiskopa-andriya-u-den-svyata-ikoni-bozhoyi-materi-skoroposlushnitsya-4-870x580.jpg)