Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у день свята ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

Служіння архієпископа Андрія у день свята ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

22 листопада 2023 року, у день свята ікони Божої Матері «Скоропослушниця» та день пам’яті святителя Нектарія, митрополита Пентапольського, Егінського чудотворця вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний архіпастир очолив полієлей.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, подякував за спільну молитву, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ