Додому Новини єпархії Престольне свято храму Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

Престольне свято храму Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

Престольне свято храму Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

21 листопада 2023 року, у день свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних: Архангелів Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафіїла, Ієгудиїла, Варахіїла та Єреміїла, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в храмі Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних м. Дніпро, вул. Петра Калнишевського.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу і настоятель храму протоієрей Василій Бринзей, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, духовенство Горлівської, Запорізької, Кам’янської, Сєвєродонецької та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків храму.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни звершили хресний хід.

Насамкінець з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив ордени УПЦ – духовенству, трудівникам і благодійникам храму.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ