Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у день Собору Архістратига Михаїла

21 листопада 2023 року, у день пам’яті Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За богослужінням Високопреосвященному владиці співслужили клірики собору.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Наприкінці Літургії був звершений Чин славління Архистратигу Михаїлу та іншим Небесним Силам безплотним.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ