Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці після Воздвиження

1 жовтня 2023 року, у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням Високопреосвященному владиці співслужили клірики собору.

У зв’язку з державним святом Дня захисника і захисниць України, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за Божественною літургією підносились особливі молитви за живих та померлих захисників України. Також після Літургії були звершений молебень за здоров’я захисників України та панахида за спочилих воїнів.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх з воскресним днем, та преподав святительське благословіння.

Вечері того ж дня, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященнійший архіпастир звершив читання акафісту Господу нашому Іісусу Христу.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ