Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі

Служіння архієпископа Андрія в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі

10 грудня 2023 року, у Неділю 27-му по П’ятидесятниці, день вшанування ікони Божої Матері йменованої «Знамення» та день пам’яті мученика Якова Персіянина вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій співслужив Керуючому справами Української Православної Церкви митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Напередодні 27-ї Неділі по П’ятидесятниці, у тому ж храмі, було звершене Всенічне бдіння. Богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні голови Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента та вікарія Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископа Петропавлівського Андрія.

За Божественною літургією, після читання Святого Євангелія Високопреосвященний митрополит Антоній звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Після закінченння богослужіння Високопреосвященний владика Антоній привітав всіх з воскресним днем, а також подякував владиці Андрію, собору духовенства та парафіянам за спільну молитву.

За матеріалами сайту https://lavra.ua