Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у Неділю 37-му після П’ятидесятниці

Служіння архієпископа Андрія у Неділю 37-му після П’ятидесятниці

18 лютого 2024 року, у Неділю 37-му після П’ятидесятниці та день пам’яті святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, в тому ж соборі, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав з воскресним днем та преподав святительське благословення.

Того ж дня, ввечері, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний ієрарх прочитав акафіст «Про дарування любові та миру серед людей».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ