Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у день Різдва Христового

Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у день Різдва Христового

7 січня 2024 року, у день Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння. Під час великого повечір’я владика очолив святкову літію, а на утрені полієлей, за яким помазав всіх присутніх освяченим єлеєм.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Після запричасного вірша Високопросвященний ієрарх зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Наприкінці Літургії був звершений Чин славління перед іконою Різдва Христового та соборно просвівана колядка «Нова радість стала».

Після богослужіння Високопреосвященний владика привітав всіх присутніх з великим і мироспасительним святом Різдва по плоті Господа нашого Іісуса Христа та подарував всім маленьким парафіянам солодкі подарунки.

Під час вітань хор кафедрального собору виконав спів колядок. Наприкінці привітаннь владика нагадав про початок періоду святок та преподав усім святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ