Додому Новини єпархії У день Різдва Христового митрополит Іриней звершив Божественну літургію (+відео)

У день Різдва Христового митрополит Іриней звершив Божественну літургію

7 січня 2024 року, у день свята Різдва Христового, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського правобережного церковного округу і настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, керівник військового відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ ієромонах Нестор (Розвадовський) та духовенство собору.

Після читання святого Євангелія владика Іриней зачитав Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія до всіх вірних чад Української Православної Церкви.

За Літургією помолились про мир на нашій землі, благословення Господнє українському народу, про позбавлення від ворога та за воїнів-захисників.

Після запричасного вірша протоієрей Володимир Аксютін зачитав Різдвяне послання митрополита Іринея до всіх вірних чад Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви.

Наприкінці богослужіння звершили чин славлення перед іконою Різдва Христового.

Митрополит Іриней привітав паству зі святом Різдва Христового.

На протязі усього дня в робочому кабінеті Єпархіального управління митрополит Іриней приймав колядників та роздавав дітям і дорослим подарунки.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ