Додому Новини єпархії Громада храму Собор Іоанна Хрестителя передала допомогу малозабезпеченим людям

Громада храму Собор Іоанна Хрестителя передала допомогу малозабезпеченим людям

7 січня 2024 року, у день свята Різдва Христового, Релігійна громада храму на честь Собору святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна м. Дніпро, на чолі з настоятелем протоієреєм Димитрієм Аксютіним передала допомогу малозабезпеченим людям.

Протоієрей Димитрій Аксютін привітав усіх з святом Різдва Христового та передав благословення від керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

З самого початку війни і до сьогодні настоятель і парафіяни храму на честь Собору святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна м. Дніпро приймають участь у допомозі військовослужбовцям ЗСУ та переселенцям.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ