7 січня 2024 року, у день свята Різдва Христового, Релігійна громада храму на честь Собору святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна м. Дніпро, на чолі з настоятелем протоієреєм Димитрієм Аксютіним передала допомогу малозабезпеченим людям.
Протоієрей Димитрій Аксютін привітав усіх з святом Різдва Христового та передав благословення від керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.
З самого початку війни і до сьогодні настоятель і парафіяни храму на честь Собору святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна м. Дніпро приймають участь у допомозі військовослужбовцям ЗСУ та переселенцям.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/2024-01-07_gromada-hramu-sobor-ioanna-hrestytelya-peredala-dopomogu-malozabezpechenym-lyudyam-414x580.png)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/2024-01-07_gromada-hramu-sobor-ioanna-hrestytelya-peredala-dopomogu-malozabezpechenym-lyudyam-326x580.jpg)