Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій у день Собору Пресвятої Богородиці звершив Божественну літургію

8 січня 2024 року, у другий день Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа та Собору Пресвятої Боородиці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Наприкінці Літургії був звершений чин славління перед іконою Різдва Христового.

Після богослужіння Високопреосвященний владика привітав всіх присутніх з святом та преподав усім святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ