Додому Новини єпархії У день Собору Пресвятої Богородиці митрополит Іриней звершив Літургію у Павлограді

8 січня 2024 року, у день Собору Пресвятої Богородиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Спаса-Нерукотворного Образу кафедральному соборі м. Павлоград Дніпропетровської області.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу і настоятель собору протоієрей Павел Бурлай та духовенство єпархії.

За Божественною літургією молилися настоятелька Знаменівського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер).

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней удостоїв церковних нагород кліриків єпархії.

Після читання святого Євангелія протоієрей Павел Бурлай зачитав Різдвяне послання митрополита Іринея до всіх вірних чад Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення. Після богослужіння владика Іриней привітав усіх вірян з Різдвом Христовим та благословив паству.

З благословення Священноначалля Української Православної Церкви, митрополит Іриней вручив церковні ордени трудівникам собору.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ