Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у десяту Неділю після П’ятидесятниці

Служіння єпископа Андрія у десяту Неділю після П’ятидесятниці

13 серпня 2023 року, у десяту Неділю після П’ятидесятниці, в переддень свята Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, Преосвященний архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За богослужінням Преосвященному владиці співслужили клірики собору.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх з воскресним днем, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ