Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці

Служіння єпископа Андрія у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці

2 липня 2023 року, у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням Преосвященному архіпастирю співслужили клірики собору.

Напередодні ввечері Преосвященний архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх зі святом та преподав святительське благословіння.

Ввечері того ж дня, під час вечірнього богослужіння, Преосвященний архіпастир звершив читання акафісту Господу Іісусу Христу.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ