Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Неділю про блудного сина

Служіння єпископа Андрія у Неділю про блудного сина

12 лютого 2023 року, у Неділю про блудного сина та день пам’яті собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, під час уставного богослужіння, преосвященний владика очолив полієлей під час якого був проспіваний 136-й псалом: «На реках Вавилонских», виконання якого є особливістю підготовчих Неділь до Святого Великого посту.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Наприкінці богослужіння перед іконою шанованих святих було звершено славління.

Після літургійного відпусту преосвященний архіпастир звернувся з проповіддю та привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та всіх присутніх з Воскресним Днем та пам’яттю трьох святителів та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ