Додому Новини єпархії У Неділю про митаря і фарисея митрополит Іриней звершив Божественну літургію

У Неділю про митаря і фарисея митрополит Іриней звершив Божественну літургію

5 лютого 2023 року у Неділю про митаря і фарисея та день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви нашої, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі у місті Дніпрі.

Напередодні Неділі про митаря і фарисея митрополит Іриней звершив всенічне бдіння у тому ж соборі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, а також духовенство собору.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені особливі прохання за упокій душ спочилих православних християн, котрі постраждали в часи безбожних гонінь за віру Христову.

Після відпусту митрополит Іриней звернувся до присутніх зі словами вдячності за молитви під час його перебування на стаціонарному лікуванні, в одній з міських лікарень міста.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ