Додому Новини єпархії У Святогірську Лавру доставили гуманітарний вантаж від вірян УПЦ Дніпра

У Святогірську Лавру доставили гуманітарний вантаж від вірян УПЦ Дніпра

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея 3 липня 2023 року до Святогірської Лаври прибув гуманітарний вантаж від парафіян Свято-Успенського собору та храму на честь преподобного Серафима Саровського міста Дніпро.

До гуманітарного вантажу увійшли продукти харчування та побутова хімія.

«Багато небайдужих людей відразу ж відгукнулося на збір допомоги для Святогірської Лаври, тому менш ніж за тиждень вдалося зібрати близько 1,5 тон продуктів», — зазначив протоієрей Тимофій Кучук, настоятель Свято-Успенського собору Дніпра, один із ініціаторів благодійної акції, спрямованої на підтримку братії та біженців Святогірської обителі.

До гуманітарного вантажу увійшли продукти харчування та побутова хімія.

Благодійний фонд «Добровольці. Люди доброї волі» придбав для братії та біженців оливкову та соняшникову олію, овочі, фрукти та солодощі.

Також настоятелями дніпропетровських парафій було передано кошти, які будуть спрямовані на забезпечення життєдіяльності обителі та відновлення корпусів та будівель Святогірської Лаври, які постраждали від обстрілів.