Додому Новини єпархії У Тихвінській обителі митрополит Іриней звершив Пасію та Парастас

У Тихвінській обителі митрополит Іриней звершив Пасію та Парастас

Увечері 29 березня 2024 року, у другу неділю Великого посту, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней молився за уставним богослужінням у Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро.

Після Великого повечір’я митрополит Іриней звершив Пасію – читання страсного Євангелія (Мк., 14-15) про вільні страждання та хресну смерть Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро ігуменя Зосима (Сварчевська) з сестрами обителі.

Після читання Євангелія від Марка митрополит Іриней звернувся до пастви зі словами проповіді.

На утрені митрополит Іриней очолив Парастас з читанням 17-ї кафізми під час якого були піднесені молитви за упокій душ полеглих захисників України, загиблих мирних жителів внаслідок війни в Україні та усіх від віку спочилих християн.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ