Додому Новини Архієпископ Петропавлівський Андрій привітав митрополита Павла з 30-ю річницею намісництва

30 березня 2024 року Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Літургію у домовому храмі з нагоди 30-ї річниці намісництва. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Петропавлівський Андрій, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ та братія Лаври.

За Літургією підносились молитви про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від усякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після Літургії була звершена панахида.

Наприкінці богослужіння митрополит Павел подякував владиці Андрію та духовенству, що співслужили, а також усім вірянам за привітання з ювілеєм та спільну молитву.

За матеріалами сайту www.lavra.ua