Додому Новини Митрополит Іриней очолив богослужіння у День Незалежності України

Митрополит Іриней очолив богослужіння у День Незалежності України

24 серпня 2023 року, у 32-гу річницю незалежності України, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах та монастирях Української Православної Церкви сьогодні звершують молебні за Україну та панахиди за полеглими захисниками.

У цей день митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив богослужіння у домовому храмі на честь священномученика Іринея, єпископа Ліонського при Дніпропетровському Єпархіальному управлінні. Ієрарх підніс молитву за Україну, український народ, владу та військо. Просили, щоб Господь змилостивився над нашою країною та дав благословенний мир. Після молебня митрополит Іриней очолив заупокійну літію за воїнами, які поклали життя за захист України, та усіма загиблими у війні.

Насамкінець владика Іриней привітав усіх присутніх з Днем Незалежності України.

Сьогодні молебні за Україну та панахиди за воїнами, які поклали життя за захист України були звершені в усіх храмах та монастирях Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ