Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія в Преображенському кафедральному соборі

Служіння архієпископа Андрія в Преображенському кафедральному соборі

Служіння архієпископа Андрія у Преображенському кафедральному соборі

24 серпня 2023 року, у день післясвята Преображення Господнього та пам’яті преподобномучеників Феодора і Василія Печерських, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння Преосвященний архіпастир звершив молебінь за Україну, її владу, військо та весь український народ.

Також архіпастир звершив панахиду за загиблими і померлими захисниками України.

Насамкінець архієпископ Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх з Днем Незалежності України та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ