Додому Новини У 62-гу річницю від дня народження редактор православних видань Кулібаба Юрій Миколайович...

У 62-гу річницю від дня народження редактор православних видань Кулібаба Юрій Миколайович удостоївся ордена преподобного Нестора Літописця

16-го березня 2024 року архієпископ Новомосковський Євлогій мав зустріч із головним редактором православної газети «Начало» і дитячого православного журналу «Богдан» Кулібабою Юрієм Миколайовичем. Виконуючи благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарний архієрей вручив орден УПЦ преподобного Нестора Літописця I-го ступеня шанованому високопрофесійному журналісту за його багаторічну працю у сфері православної журналістики і видавництва та з нагоди 62-ої річниці від дня його народження. Передусім нагороджений та запрошені гості вислухали молитву Господу Подателю всіх благ святителя Амвросія Медіоланського. У своєму слові архіпастир подякував Юрію Миколайовичу за його тісну і плідну співпрацю із Дніпропетровською розповсюдження християнської періодики.

Владика побажав православному журналісту благословення від передвічного Слова у правдивому висвітленні новітніх подій церковних, молитовного заступництва преподобного Нестора Печерського, нашого першого вітчизняного історика, здоров’я, миру і спасіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ