Додому Новини єпархії У Вербну неділю єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію

У Вербну неділю єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію

9 квітня 2023 року, у Неділю ваій (Вербну неділю) – двунадесяте свято Входу Господнього до Єрусалиму, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері преосвященний владика очолив святкове Всенічне бдіння в тому ж соборі. Під час богослужіння преосвященний архіпастир очолив святкову літію та чин освячення верби, після якого помазав богомольців освяченим єлеєм.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Після літургійного відпусту перед святковою іконою було звершене славління та освячення верби.

Наприкінці богослужіння преосвящений архіпастир привітав всіх присутніх зі святом та преподав святительське благословення.

Ввечері того ж дня Преосвященний архіпастир молився зв уставним вечірнім богослужінням напередодні Великого Понеділка.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ