Додому Новини єпархії Єпископ Андрій з архіпастирським візитом відвідав Межівський церковний округ

Єпископ Андрій з архіпастирським візитом відвідав Межівський церковний округ

19 лютого 2023 року, в Неділю м’ясопустну, про Страшний суд, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій єпархії єпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав Межівський церковний округ.

Напередодні преосвященний владика очолив Всенічне бдіння в Спасо-Преображенському соборі м. Дніпро.

Насамперед преосвященний владика відвідав Свято-Успенський храм в смт. Межова Синельниковського району де нагородив новопризначеного благочинного Межівського церковного округу та настоятеля цього храму протоієрея Георгія Сергієнко правом носіння наперсного хреста з прикрасами. Після цього преосвященний архіпастир направився до села Новопавлівка Синельниківського району, де в Свято-Миколаївському храмі звершив Божественну літургію з нагоди 30-ти річчя відновлення церковно-приходської общини села після атеїстичних років безбожного гоніння на Церкву.

За богослужінням преосвященному владиці співслужили: благочинний Петропавлівського церковного округу протоієрей Олексій Ткаченко, настоятель храму протоієрей Віктор Чайка та духовенство єпархії.

На малому вході преосвященний владика нагородив богослужбовими нагородами: з нагоди 30-ти річчя відродження приходу та 45-ти річчя з дня народження, настоятеля храму протоієрея Віктора Чайку – правом носіння наперсного хреста з прикрасами; протоієрея Миколая Чайку настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Володимирівка Межівського церковного округу – правом носіння палиці.

Після читання Євангелія преосвященний архіпастир виголосив проповідь на тему Страшного суду і необхідності жити згідно Христових заповідей щоб бути достойними милосердя Божого в судний день.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Після літургійного відпусту був звершений Подячний молебінь та заупокійна літія біля меморіальної дошки за ктитором Свято-Миколаївського храму Сергієм Максимовичем Кондратюком.

Після закінчення богослужіння преосвященний вікарій передав благословення та привітання зі знаменною датою керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.
Після подячних та вітальних слів було зроблено спільне фото.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ