Додому Новини єпархії Єпископ Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

Єпископ Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

16 травня 2023 року, в вівторок 5-ї седмиці після Пасхи, день пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Києво-Печерського, та день вшанування Печерських ікон Божої Матері, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері під час вечірного богослужіння Преосвященний архіпастир очолив полієлей в тому ж соборі.

В цей день Свята Церква вшановує пам’ять преподобного Феодосія, одного з засновників Печерської обителі, а також Печерської ікони «Успіння Пресвятої Богородиці», та Печерської ікони Божої Матері з предстоящими Антонієм і Феодосієм Печерськими.

За Божественною літургією підносились особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.
Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння було звершено чин славління преподобному Феодосію.

Після привітання Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ