Додому Новини єпархії Єпископ Петропавлівський Андрій звершив Пасхальні богослужіння в Преображенському соборі

16 квітня 2023 року, в День Пасхи Христової – Світлого Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Пасхальні богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням Преосвященному владиці співслужили клірики собору.

Зважаючи на воєнний час і комендантську годину, яка триває вночі задля громадської безпеки, Пасхальне богослужіння в соборі відбулося зранку.

Богослужіння розпочалося з хресної ходи навколо собору після якого була відслужена Пасхальна Заутрення та Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого.

За богослужінням підносились особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.

Після запричасного вірша Преосвященний владика зачитав Пасхальне послання Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир освятив Артос – особливий пасхальний хліб, який буде знаходиться біля Царських врат впродовж всієї Світлої седмиці, а також прочитав молитви на благословіння великодніх приношень та окропив їх святою водою.

Після літургійного відпусту владика Андрій привітав усіх з величним святом Пасхи Господньої вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ