Додому Новини єпархії Заупокійна Божественна літургія та чин відспівування протоієрея Володимира Сірого

9 травня 2023 року, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив заупокійну Божественну літургію та чин священицького відспівування новопреставленого протоієрея Володимира Сірого в Свято-Миколаївському храмі сел. Лоц-Кам’янка м. Дніпро.

За богослужінням Преосвященному владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Олександр Сірий та духовенство єпархії.

Протоієрей Володимир відійшов до Господа 7 травня 2023 року на 37-му році життя.

Напротязі 10 років отець Володимир ніс послух клірика Свято-Миколаївського храму селища Лоц-Кам’янка м. Дніпро, де настоятелем є його батько протоієрей Олександр Сірий.

Після закінчення чину відспівування Преосвященний архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом пам’яті про новопреставленого протоієрея Володимира. Владика Андрій передав слова співчуття від митрополита Іриней батькові спочилого протоієрею Олександру Сірому, брату протоієрею Євгену Сірому, матушці отця Володимира, всім рідним та прихожанам які прийшли на спільну молитву.

Похоронили протоієрея Володимира на кладовищі села Тритузне Солонянського району Дніпропетровської області де поховані рідні сім’ї.

Царство Небесне і вічна пам’ять новопреставленому протоієрею Володимиру.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ