Додому Новини Престольне свято Свято-Духівського храму села Сурсько-Литовське

Престольне свято Свято-Духівського храму села Сурсько-Литовське

Престольне свято Свято-Духівського храму селища Сурсько-Литовське

5 червня 2023 року, у День Святого Духа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Духівський храм селища Сурсько-Литовське Дніпровського району Дніпропетровської області та звершив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, настоятель храму ієрей Георгій Воробйов та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословіння керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, Преосвященний архіпастир удостоїв настоятеля храму ієрея Георгія Воробйова богослужбової нагороди – правом носіння камилавки.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся зі словом проповіді.

За Божественною Літургією були піднесені особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Після літургійного відпусту духовенство на чолі з Преосвященним владикою звершили хресну ходу навколо храму.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до всіх присутніх з вітальним словом в якому передав вітання та благословіння керуючого єпархією митрополита Іринея, та подякував настоятелю, духовенству та всім парафіянам та гостям за молитву.

Після вітального слова Преосвященний архіпастир преподав усім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ