Додому Новини єпархії Богослужіння у День Святого Духа

Богослужіння у День Святого Духа

5 червня 2023 року, у День Святого Духа, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новомосковська Дніпропетровської області.

За богослужінням ієрарху співслужили: вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ і настоятель собору архієпископ Новомосковський Євлогій, секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, намісник Свято-Миколаївського Самарського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська архімандрит Досіфєй (Савєлов), благочинний 1-го Новомосковського церковного округу і настоятель храму протоієрей Андрій Шевчук, благочинний ІІ-го Новомосковського церковного округу протоієрей Сергій Заброцький, клірики собору та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

За богослужінням митрополит Іриней звершив дияконську хіротонію читця Кирила Валентиновича Цешковського, 2001 року народження, випускника Харківської духовної семінарії.

Після відпусту митрополит Іриней привітав архієпископа Євлогія з наступаючим днем народження та подарував пам’ятну панагію та просфору.

Теплі слова привітання на адресу іменинника були сказані представниками охорони здоров’я, науки, а також духовенством та парафіянами.

Насамкінець архієпископ Євлогій подякував усім за піднесені молитви і привітання з нагоди наступаючого дня народження.

Архієпископ Євлогій народився 6 червня 1970 року.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ