Додому Новини єпархії Клірик єпархії з духовно-гуманітарною місією відвідав деокуповані громади Херсонщини

З 22 по 23 березня 2023 року Синодальним відділом УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, за участі військових священників спільно з вірянами Київської, Олександрійської, Білоцерківської, Бориспільської, Дніпропетровської, Запорізької, Кременчуцької, Одеської, Рівненської та Харківської єпархій було проведено духовно-гуманітарну місію в деокуповані громади на Херсонщині.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, настоятель Успенського храму с. Маломихайлівка Покровського церковного округу Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Марандюк прийняв учать у духовно-гуманітарній місії в деокуповані громади на Херсонщині.

Молилися та надали допомогу двом об’єднаного територіальним громадам Бериславського району Херсонської області.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ