Додому Новини єпархії Престольне свято храму апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Підгородне

Престольне свято храму апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Підгородне

Престольне свято храму апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Підгороднє

21 травня 2023 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, день пам‘яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Підгородне Дніпропетровської області.

Напередодні ввечері владика Іриней очолив всенічне бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією митрополиту Іринею співслужили: секретар Дніпропетровського Єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Миколай Бондаренко та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

Наприкінці Літургії був звершений хресний хід та чин славління.

Насамкінець митрополит Іриней привітав присутніх з триваючими пасхальними днями та днем пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Настоятель храму протоієрей Миколай Бондаренко привітав митрополита Іринея з 55-річницею хіротонії в сан диякона.

Митрополит Іриней подякував усім за піднесені молитви у знаменний для нього день і привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ