Додому Новини єпархії Регента архієрейського хору нагороджено орденом УПЦ

Регента архієрейського хору нагороджено орденом УПЦ

14 січня 2023 року, напередодні Неділі перед Богоявленням, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпра звершив всенічне бдіння.

За богослужінням, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней з нагоди 50-річчя від дня народження та в благословення за багаторічну працю на славу Святої Церкви вручив регенту архієрейського хору Дмитру Михайловичу Рогову орден святителя Миколая Чудотворця.

У своєму вітальному слові владика Іриней відзначив велику заслугу регента у справі відновлення церковно-співочих традицій у головному храмі міста – Свято-Троїцькому кафедральному соборі, подякував йому за працю та побажав і надалі розвивати талант, яким щедро нагородив його Господь. До привітань приєдналися настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, соборне духовенство та хоровий колектив.

Дмитро Рогов з 1988 року несе різні послухи в кафедральному соборі: він був іподияконом у правлячих архієреїв, псаломщиком, а з 2001 року – регент архієрейського хору.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ