Додому Послання та звернення Співчуття митрополита Іринея у зв’язку з трагедією у м. Дніпро внаслідок російського...

Співчуття митрополита Іринея у зв’язку з трагедією у м. Дніпро внаслідок російського ракетного удару

14 січня 2023 року в наше місто, в нашу рідну домівку – місто Дніпро прийшла жахлива біда. Під час масованого повітряного удару ворожа ракета влучила у багатоповерховий житловий будинок на ж/м Перемога.

На даний час вже відомо про два десятки загиблих та кілька десятків поранених, продовжуються роботи по розбору завалів і, на жаль, кількість постраждалих збільшується.

Ці звістки відгукуються болем і стражданням в моєму батьківському серці. Щиро висловлюю молитовні співчуття всім постраждалим внаслідок цієї страшної трагедії.

В ці дні вся повнота Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви молиться щоб Всемилостивий Господь упокоїв душі невинно вбитих в оселях праведних.

Сьогодні, в Неділю 15 січня в кожному храмі єпархії звершені особливі заупокійні богослужіння. Також піднесені молитви за одужання поранених, постраждалих, тих, хто втратив своїх рідних чи близьких.

Особливі слова вдячності хочу висловити всім, хто зараз працює над ліквідацією трагедії. Нехай Господь укріпить Вас в жертовному подвизі служіння ближнім.

В ці дні призиваю всіх Вас, дорогі брати і сестри, до особливої молитви, щоб Всемилостивий Господь Своєю благодаттю Сам витер сльози всім страждаючим нині, зупинив страшну війну, і вінчав нашу рідну Дніпропетровщину і всю Україну миром та благоденством!

З архіпастирським благословенням,

+ Іриней, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський