Додому Послання та звернення Співчуття митрополита Іринея у зв’язку з масованим ракетним обстрілом м. Павлоград

В ніч на 1 травня 2023 року внаслідок масованого ракетного обстрілу постраждало місто Павлоград і Павлоградський район Дніпропетровської області. З біллю у душі сприйняв я страшну звістку про це чергове випробування, яке випало на долю нашого регіону, адже місто Павлоград – це друге титулярне місто єпархії. Внаслідок атаки з повітря сталася пожежа на одному з підприємств міста, а внаслідок потужної вибухової хвилі багато людей отримали важкі поранення, пошкоджені храми, будинки, школи, дитячі садочки.

Звертаюсь до усіх вірних чад Церкви Христової: допоможемо всі, чим можемо нашим братам і сестрам, підтримаймо їх в цьому непростому випробуванні.

Молімось, щоб Всемилостивий Воскреслий Господь зцілив усіх кому ворожа ракета завдала шкоди здоров’ю, утішить тих хто зазнав пошкоджень своїх домівок і дарував довгоочікуваний мир і благоденство нашій Україні.

З архіпастирським благословенням,

+Іриней, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський