Додому Новини Архіпастирський візит в село Піщанка

Архіпастирський візит в село Піщанка

21 липня 2023 року, у день свята на честь Піщанської ікони Божої Матері, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в храмі Архистратига Божого Михаїла в с. Піщанка Новомосковського району Дніпропетровської області.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Олександр Спічак та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Олександра Спічака – правом носіння митри.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Насамкінець було звершено славлення.

З нагоди архіпастирського візиту були вручені грамоти митрополита Іринея трудівникам та парафіянам храму.

На завершення візиту митрополит Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ