Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі

Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі

3 лютого 2024 року, у день пам’яті преподобного Максима Грека, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій, звершив святкову Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Кам’янського району міста Дніпро.

Богослужіння було звершене з нагоди дня Тезоіменитства керівника єпархіального відділу благодійності і соціального служіння, настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Максима Злобіна.

За Літургією ієрарху співслужили настоятель храму протоієрей Максим Злобін, клірики храму та духовенство Київської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Високопреосвященний владика нагородив протоієрея Максима Злобіна правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.

За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за полеглих воїнів та невинно загиблих.

Особливі молитви були виголошенні за іменинника протоієрея Максима.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященний архіпастир привітав настоятеля храму з Днем Ангела, а також передав вітання митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Насамкінець Високопреосвященний владика привітав всіх зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ