Додому Новини єпархії Громада храму ікони Божої Матері «Віфлеємська» відвідала геріатричний пансіонат

Громада храму ікони Божої Матері «Віфлеємська» відвідала геріатричний пансіонат

3 грудня 2023 року у Міжнародний день людей з інвалідністю, громада храму на честь ікони Божої Матері «Віфлеємська» Другого лівобережного міського церковного округу м. Дніпра на чолі з настоятелем храму протоієреєм В’ячеславом Білохатнюком відвідали Комунальний заклад «Дніпровський геріатричний пансіонат» – один із найбільших геріатричних пансіонатів в Україні, який збудовано ще 1979 році. На сьогоднішній день у ньому проживають понад 600 людей похилого віку та інвалідів. Серед них багато хворих.

Релігійна громада храму передала людям похилого віку та інвалідам геріатричного пансіонату продуктові набори, засоби гігієни та інші необхідні речі для повсякденного побуту.

Протоієрей В’ячеслав Білохатнюк передав людям похилого віку та інвалідам геріатричного пансіонату благословення від керуючого Дніпропетровської єпархії УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ