Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у Неділю 26-ту після П’ятидесятниці

Служіння архієпископа Андрія у Неділю 26-ту після П’ятидесятниці

3 грудня 2023 року, у Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, передсвято Введення в храм Пресвятої Богородиці та день пам’яті преподобного Григорія Декаполіта, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Літургією Високопреосвященному владиці співслужили клірики собору та духовенство з Київської єпархії.

За богослужінням були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав з воскресним днем та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ