Додому Новини єпархії Престольне свято храму ікони Божої Матері «У скорботах і печалях Втіха»

Престольне свято храму ікони Божої Матері «У скорботах і печалях Втіха»

2 грудня 2023 року, у день свята на честь ікони Божої Матері «У скорботах і печалях Втіха», митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у меморіальному храмі на честь ікони Божої Матері «У скорботах і печалях Втіха» м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Першого міського Правобережного церковного округу протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей Анатолій Хребтов та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

На заупокійній ектенії було поіменно згадано 23-х загиблих від вибуху в житловому будинку, трагедія яка сталась шістнадцять років тому 13 жовтня 2007 року на вулиці Мандриківській, 127.

На завершення богослужіння був звершений чин славлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ