Додому Новини єпархії Митрополит Іриней привітав Бориса Філатова з 50-річчя від дня народження

Митрополит Іриней привітав Бориса Філатова з 50-річчя від дня народження

7 березня 2022 року Міський Голова м. Дніпро Борис Альбертович Філатов зустрів свій 50-й ювілей з дня народження.

Керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ, почесний громадянин міста Дніпро, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней направив вітальну адресу ювіляру:

Міському Голові
м. Дніпро
Філатову Б.А.

Вельмишановний Борисе Альбертовичу!

Сердечно вітаю Вас з ювілеєм 50-річчя від дня народження.

Нехай Господь охороняє Вас на всіх життєвих дорогах і дарує Вам міцне здоров’я, довголіття, кріпості сил духовних та тілесних.

Щодня у храмах Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви лунають молитви про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

З архіпастирським благословенням,

Іриней,