Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів

Митрополит Іриней звершив першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів

20 березня 2024 року у середу першої седмиці Великого посту, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, керівник військового відділу єпархії ієромонах Нестор (Розвадовський) та клірики собору.

Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконали: митрополит Іриней, протоієрей Ігор Собко, протодиякон Максим Ушкалов, диякон Артемій Дьомін та Дмитрій Рогов.

Наприкінці богослужіння владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ