Додому Новини єпархії Престольне свято храму на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» («Милуюча»)

Престольне свято храму на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» («Милуюча»)

24 червня 2023 року, у день свята на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» («Милуюча») митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» («Милуюча») м. Новомосковська Дніпропетровської області.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Володимир Різниченко та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Насамкінець був звершений хресний хід.

На завершення візиту владика Іриней вручив усьому приходу благословенну грамоту та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ