Додому Новини єпархії Протоієрей Віталій Гребінюк передав допомогу постраждалим внаслідок прориву Каховської ГЕС

23 червня 2023 року, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, клірик Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, настоятель Свято-Миколаївського храму на Монастирському острові м. Дніпро протоієрей Віталій Гребінюк вже вдруге поспіль передав допомогу постраждалим жителям Херсонщини.

Усього було передано близько 3 тон допомоги, а саме питна вода, продукти харчування: тушонка і соняшникова олія; одяг: чоловічий, жіночий та дитячий; засоби гігієни; медикаменти та корм для тварин.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ