Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у Неділю про митаря і фарисея

Служіння архієпископа Андрія у Неділю про митаря і фарисея

25 лютого 2024 року, у Неділю про митаря і фарисея та день вшанування Іверської ікони Божої Матері, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, в тому ж соборі, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав з воскресним днем та преподав святительське благословення.

Того ж дня, ввечері, була звершена Велика вечірня та полієлейна утреня з нагоди вшанування святителя Олексія, митрополита Київського і всієї Русі, чудотворця, а також святителя Мелетія, архієпископа Харківського і Ахтирського – шанованого святого Катеринославщини, випускника Катеринославської духовної семінарії (1808р.).

Під час богослужіння, Високопреосвященний ієрарх очолив полієлей, під час якого духовенство та всі присутні вклонилися іконам шанованих святих, та часточці мощей святителя Мелетія Харківського і були помазані освяченим єлеєм.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ