30 березня 2022 року благочинний Павлоградського церковного округу, настоятель Спаса Нерукотворного Образу кафедрального собору м. Павлоград Дніпропетровської області протоієрей Павло Бурлай у співслужінні духовенства Павлоградського благочиння, у місті Павлоград звершили чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України – Владислава Олексійовича Горянець, який загинув 24 березня 2022 року.
Владиславу було 27 років.
Вічна пам’ять новопреставленому воїну Владиславу!
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/2022-03-30_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-vladislava-goryanets-1-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/2022-03-30_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-vladislava-goryanets-2-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/2022-03-30_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-vladislava-goryanets-3-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/2022-03-30_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-vladislava-goryanets-5-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/2022-03-30_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-vladislava-goryanets-6-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/2022-03-30_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-vladislava-goryanets-4-914x580.jpeg)